Ripfest 2015 live video

 

Usmievaví ľudia, zaujímavý program, výborné počasie a skvelá nálada. Aj takto by sa dal zhrnúť RIP Fest vo Veľkých Ripňanoch, na ktorom sme sa predstavili 18. júla 2015. Pre nás, Tiktakov, bolo však toto podujatie predsa v niečom úplne výnimočné. Bol to náš prvý letný festival, na ktorom sme si v novej zostave mohli zahrať. A čo bolo na ňom pre nás „NAJ“?

Dobrá organizácia akéhokoľvek vystúpenia je prvým krokom k úspechu. Agentúra TOPFEST, ktorá mala festival pod palcom, odviedla skvelú prácu. Mohli sme sa spoľahnúť, že všetko bude klapať ako hodinky a že sa môžeme koncentrovať len na náš výkon.

Rozbalili sme to akurát v čase, keď noc striedala deň a všetky nočné a zábavy chtivé tvory v publiku nás svojou aktivitou veľmi milo prekvapili. Čo môže byť pre nás lepšie, než pozitívna spätná väzba obecenstva? Návštevníci festivalu spolu s nami spievali, tancovali, a to bola pre nás čerešnička na torte.

Vďaka všetkým týmto momentom sme si náš čas na pódiu poriadne užili o čom svedčia aj krátke zostrihy videa z pohľadu kamery GoPro. Nevieme sa dočkať zážitkov, ktoré prinesú ďalšie akcie, na ktorých sa predstavíme. Priatelia, najbližšie sa vidíme 8. augusta 2015 na hudobnom festivale v amfiteátri v Červeníku. Tešíme sa!

 

Video - časť 1.

Ripfest 2015 - video1

 

Video časť 2.

Rifest 2015 - video2

 

MaKuKa

Späť